ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Tunika 9614040
*
nr 961 4040
Tunika
Marimekko, 60-tal, Stl 38 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:41:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 13:43:37
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: design europa finland finsk marimekko norden nordeuropa nordeuropeisk textilier tunika vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:46
-
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26
-
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06
*
Tunika
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4040
Tunika
Marimekko, 60-tal, Stl 38 ca
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 13:43:37 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: design europa finland finsk marimekko norden nordeuropa nordeuropeisk textilier tunika vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:46 -
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26 -
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06